Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Dec.2012, 20:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rukometaši Vojvodine protiv La Riohe, prenos na RTV
NOVI SAD -
Rukometaši novosadske Vojvodine dočekuju večeras špansku Lariohu u revanš meču trećeg kola Kupa EHF.
U prvoj utakmici Novosađani su u Španiji izgubili rezultatom 28:19.
Utakmica koja se igra u hali na Slanoj bari sa počela je u 18 sati, a direktan prenos je na Prvom programu Radio-televizije Vojvodine.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Rukomet: Vojvodina savladala La Riohu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Dec.2012
NOVI SAD -..Rukometaši novosadske Vojvodine pobedili su večeras špansku Lariohu u revanš meču trećeg kola Kupa EHF rezultatom 26:22...U prvoj utakmici Novosađani su u Španiji izgubili rezultatom 28:19.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















