Izvor: Nezavisne Novine, 14.Avg.2017, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldu prijeti 12 mečeva suspenzije

Najbolji fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo mogao bi da bude suspendovan 12 utakmica zbog guranja sudije!

Ronaldo je u prvom meču Superkupa Španije zaradio crveni karton u 82. minutu, nakon čega je iznerviran odlukom gurnuo sudiju Rikarda de Bungosa Bengoečeu, prenosi B92.

Portugalac je ušao sa klupe, postigao prelijep gol za 2:1, pa dobio žuti karton zbog skidanja dresa, da bi mu arbitar u sljedećem napadu pokazao još jedan.

Kristijano je bio >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u duelu sa Samjuelom Umtitijem, pao je poslije remplovanja i tražio najstrožu kaznu, ali je dobio drugu javnu opomenu, poslije čega je odgurnuo sudiju.



Po članu 96. kazna za "blaže nasilje nad sudijom", kako je Bengoečea i kvalifikovao ovaj incident u zapisniku, jeste neigranje između četiri i čak 12 utakmica. Ukoliko komisija ne bude blagonaklona prema Ronaldu, mogao bi da propusti veći dio prve polusezone.

Kazna se odnosi na sva takmičenja u Španiji.

Ekipa Zinedina Zidana trijumfovala je na 'Kamp Nou' sa velikih 3:1 i ima kapitalnu prednost pred revanš u srijedu na svom stadionu.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Ronaldo dobro prošao " 5 mečeva neigranja!

Izvor: B92, 14.Avg.2017

Najbolji fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo suspendovan je na pet utakmica zbog guranja sudije...Ronaldo je u prvom meču Superkupa Španije zaradio crveni karton u 82. minutu, nakon čega je iznerviran odlukom gurnuo sudiju Rikarda de Bungosa Bengoečeu...Portugalac je ušao sa klupe, postigao...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.