Ronaldo želi Etoa, a ne Ronaldinja

Izvor: B92, 10.Maj.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo želi Etoa, a ne Ronaldinja



Napadač Milana, Brazilac Ronaldo savetovao je upravu tog kluba da je bolje da angažuje kamerunskog internacionalca Samjuela Eto'oa, umesto njegovog saigrača Ronaldinja, koji je prvi na listi želja predsednika "crveno crnih" Silvija Berluskonija.

Italijanski mediji tvrde da je najbolji strelac u istoriji Mundijala zahtevao od čelnika Milana da angažuju napadača Eto'oa, pošto smatra da bi s njim u tandemu daleko više pružio, nego u paru sa Ronaldinjom. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Novinar Gazeta delo Sporta tvrdi da je Milan zainteresovan i za Eto'oa i Ronaldinja, koji sada zajedno igraju u Barseloni i navodi da je čelni čovek trofejnog italijanskog kluba Berluskoni spreman da izdvoji novac za transfer samo jednog od njih.

Italijanski mediji preneli su pre nekoliko dana Berluskonijevu izjavu da je spremio 100 miliona evra za transfer Ronaldinja i podsećaju da Eto'o na fudbalskom tržištu vredi oko 70 miliona evra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.