Izvor: B92, Beta, 17.Nov.2009, 22:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ronaldo prošao preglede
Najskuplji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo prošao je u utorak lekarske preglede i uskoro bi trebalo da nastavi sa kompletnim treninzima.
Madridski Real je saopštio da je povređeni članak portugalskog krila izdržao sve testove i da će do petka raditi po programu oporavka, a onda će nastaviti da trenira sa ekipom. U saopštenju se ne navodi da li će Ronaldo biti spreman za prvenstveni meč protiv Rasinga u subotu.
24-godišnji fudbaler je povredio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << članak 30. septembra u utakmici protiv Olimpika iz Marselja, a nije igrao od meča reprezentacije Portugala 10. oktobra, kada je obnovio povredu.
Igranju bi mogao da se vrati 25. novembra na utakmici sa Cirihom u Ligi šampiona. Samo četiri dana posle te utakmice Real gostuje Barseloni.
Aktuelni šampion Barselona ima bod više na tabeli od Real Madrida.







