Ronaldo podgreva pred derbi lige

Izvor: B92, 23.Nov.2006, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo "podgreva" pred derbi lige



Igre pred derbi engleskog šampionata izmedju Mančester Junajteda i Čelsija koji se narednog vikenda igra na „Old Trafordu" već su počele. Napadač Junajteda Kristijano Ronaldo izjavio je da dovodjenje Mihaela Balaka i Andreja Ševčenka nisu poboljšale kvalitet i igru Čelsija:

„Trenutno smo uz Čelsi i to je dobar znak jer im nismo dozvolili da pobegnu kao prethodnih sezona. Čelsi je isti kao prošle godine. Transferi Balaka i Ševčenka nisu ih ojačali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kao što su mnogi očekivali: oni su ostali isti" rekao je Ronaldo.

Gazda Čelsija Roman Abramovič potrošio je 30 miliona funti za dovodjenje Ševčenka, dok je Balak stigao bez obeštećenja, ali će za 3 sezone zaraditi preko 20 miliona funti.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.