Ronald Kuman trenira strogoću (video)

Izvor: Sportske.net, 19.Avg.2016, 19:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronald Kuman trenira strogoću (video)

Holandski strateg je vrlo jasno objasnio svima šta misli o sudbini jednog od njegovih fudbalera.

Kuman je poznat kao trener koji zahteva visok nivo discipline na svojim treninzima, ali i na terenu.

Holanđanin je na taj način "zategao" Sautempton i od njih napravio jednu od najstabilnijih ekipa Premijer lige, a čini se da bi to mogao da uradi i u Evertonu.

Danas je na konferenciji za mediju uoči susreta drugog kola PL sa Vest Bromom, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dao svoj sud o sudbini napadača "Karamela" Umara Nijasea.

Podsetimo Nigerijac je zimus stigao iz moskovske Lokomotive, ali se nije nametnuo kod Roberta Martineza, a po svemu sudeći ni kod Kumana.

Na pitanje novinara da li očekuje da Nijase napusti klub, holandski strateg je rekao sledeće.

"Ukoliko želi da igra fudbal, moraće da napusti Everton", reči su trenera tima sa "Gudisona".

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.