Romantičari premirani za trijumf nad Partizanom

Izvor: Sportske.net, 23.Feb.2016, 11:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Romantičari" premirani za trijumf nad Partizanom

Ne radi se o premiranju od strane drugog kluba, čelnici OFK Beograda rešili su da nagrade fudbalere za trijumf nad aktuelnim šampionom.

Deset godina čekala se na Kraburmi pobeda nad Partizanom, a kada su fudbaleri OFK Beograda konačno uspeli da uzmu meru crno-belima usledile su nagrade za ostvaren uspeh.

"Žurnal" saznaje da su fudbalerima OFK Beograda premije isplaćene nekoliko sati nakon pobede nad Partizanom ostvarene na Vračaru, s tim što nije poznato o kojoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << se sumi radi.

OFK Beograd je u nedelju savladao Partizan rezultatom 2:1 na startu prolećnog dela sezone, pa je već posle prve utakmice u 2016. godini napravio pomak na tabeli i umakao iz opasne zone.

"Romantičari" se trenutno nalaze na 13. mestu superligaške tabele sa 22 boda, a narednu utakmicu igraju za vikend protiv Jagodine, direktnog rivala u borbi za opstanak.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.