Romantičar Stevanović prvo pojačanje Partizana

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Jun.2008, 02:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Romantičar" Stevanović prvo pojačanje Partizana

BEOGRAD - Dosadašnji fudbaler OFK Beograda Ivan Stevanović predstavljen je na stadionu Partizana kao prvo pojačanje tog kluba u letnjem prelaznom roku. Finansijski detalji ugovora nisu saopšteni, a Stevanović će četvorogodišnji ugovor sa Partizanom potpisati 30. juna, kada zvanično počinje prelazni rok.

"Presrećan sam zbog prelaska u Partizan. Poklopile su moje ambicije i ambicije 'crno-belih'. Sada je na meni da se dokažem i verujem da ću uspešno igrati na poziciji >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << na kojoj sam najbolji", rekao je Stevanović.

Stevanović je rođen 24. juna 1983. godine i igra na poziciji desnog beka. On bi na tom mestu trebalo da zameni Nemanju Rnića, koji će od sledeće sezone igrati za belgijski Anderleht.

Stevanović je dodao da je ranije imao ponude nemačkog Volfsburga i francuskih prvoligaša Nanta i Nice, ali da se za Partizan odlučio zbog takmičarskih motiva.

"Presudila je moja želja za dokazivanjem i osvajanjem trofeja, a hoću sa Partizanom da se kvalifikujem za Ligu šampiona. Bilo je i finansijski boljih ponuda, ali smatram da će novac doći kasnije, ako budem pokazao kvalitet", istakao je Stevanović.

Stevanović se zahvalio bivšem klubu OFK Beogradu, za koga ga, kako je rekao, vežu samo lepe uspomene.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.