Izvor: B92, 02.Mar.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Roma menja trenera?
Trener Rome Jasmin Repeša ponudio je ostavku posle debakla u 3. kolu Evrolige, objavila je "Gazzeta dello Sport".
Rimljani su izgubili u gostima od Taukeramike sa 99:56, što je najubedljiviji poraz jedne ekipe u istoriji Top 16 faze najjačeg evropskog takmičenja.
Predsednik Rome Klaudio Toti, međutim, nije prihvatio ostavku hrvatskog stručnjaka, kao i one koje su ponudili sportski direktor Ario Kosta i menadžer Roberto Brunamonti.
Ipak, njihova >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << budućnost u klubu biće odlučena na sastanku upravnog odbora Rome, koji će biti održan u petak.
Repeša u Rimu ima ugovor do 2008. godine. U Top 16 fazi Roma je zabeležila jednu pobedu, nad Ortezom, i dva poraza, od Makabija i Taukeramike.




