Roma i Milan bez golova za Juventus

Izvor: B92, 20.Dec.2014, 23:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome i Milana odigrali su na Olimpiku bez golova u derbiju 16. kola italijanske Serije A.

Roma je sa osvojenim bodom prišla vodećem Juventusu na tri boda zaostatka, dok je Milan sedmo sa 25 bodova.

Domaći tim bio je mnogo bolji rival, ali nije mogao da probije odbranu Milana, čak ni sa igračem više. Drugi žuti karton zaradio je Armero 20 minuta pre kraja.

Roma je imala 62% posed lopte, imala je i više šuteva od rivala (16-9), ali nije uspela >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da savlada Dijega Lopesa.

Srpski internacionalac Adem Ljajić ušao je sa klupe u 66. minutu utakmice. I drugi subotnji duel Serije A završen je bez pobednika, pošto su Sasuolo i Čezena postigli po jedan gol.