Izvor: Piplmetar.rs, 18.Mar.2024, 16:30

„Rolerkoster“ u Tuluzu, pet golova i veliki trijumf Liona

Fudbaleri Liona savladali su Tuluz u gostima sa 3:2, u prvoj utakmici 26. kola francuske Lige 1.
Fantastičan meč i pravi „rolerkoster“ smo gledali večeras.
Lion je poveo u 33. minutu, kada je Toliso pogodio stativu, a na odbitak natrčao Lakazet i smestio loptu u mrežu, za 0:1.
Ništa tada nije slutilo na to da ćemo u drugom poluvremenu videti pravi spektakl.
Tuluz je furiozno krenuo u nastavak meča, pa je u roku od pet minuta preokrenuo rezultat.
Najpre je Dalinga izjednačio na 1:1 u 53. minutu, a onda je Sijero u 58. bio precizan iz penala, za 2:1.
Gosti nisu klonuli posle ovog šoka, već su i oni odgovorili na isti način – sa dva pogotka u razmaku od četiri minuta.