Roko Leni Ukić polomio prst, ne igra protiv Zvezde

Izvor: Press, 25.Jan.2015, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Roko Leni Ukić polomio prst, ne igra protiv Zvezde

Hendikep za Cedevitu u naredna tri kola Jadranske lige
Kapiten Cedevite Roko Leni Ukić pauziraće tri do četiri nedelje zbog povrede prsta, saopštio je hrvatski klub. To znači da propušta duele sa Levskim, Cibonom i Crvenom zvezdom i da bi u najboljem slučaju mogao da se vrati na parket 27. februara protiv Mega Leksa.

Ukić je sinoć na utakmici protiv MZT-a slomio mali prst desne ruke i već >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << jutros je bio operisan na Klinici za traumatologiju Zagreb.

On je na 13 utakmica ABA lige imao učinak od 8,5 poena, 2,9 skokova i 4,3 asistencije.

Cedevita je trenuto treća na tabeli sa skorom 13:6 i ima pobedu više od četvrtoplasiranog Partizana.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.