Rodžers: Nema boljeg od mene

Izvor: B92, 24.Apr.2015, 11:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rodžers: Nema boljeg od mene

Menadžer Liverpula Brendan Rodžers očekuje da i sledeće sezone bude na čelu tima sa Enfilda.

’Crveni’ su trenutno peti u Premijer ligi, a prošlog vikenda izgubili su od Aston Vile u polufinale FA kupa.

Na pitanje da li smatra da će i sledeće sezone biti menadžer Liverpula, Rodžers je odgovorio: “Da, očekujem to, mislim da nema niko bolji. To je realnost kako je ja vidim“.

“Pre tri meseca bio sam taktički genije, onda smo izgubili neke >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << utakmice, neke važne utakmice, i sada nisam tako dobar. Ali to je fudbal, to će se dešavati i ljudi će spekulisati“, dodao je 42-godišnji menadžer.

Rodžers je prvi menadžer tima od 1950. godine koji nije uspeo da osvoji trofej tri uzastopne sezone, a jedna od brojnih glasina jeste da će ga na klupi zameniti Jirgen Klop.

“Uvek će biti ljudi koji se povezuju sa Liverpulom jer smo veliki klub – samo za vreme koje sam ja ovde mnogo ljudi se spominjalo“.

Rodžers je najavio nova pojačanja predstojećeg leta.

“Mnogo je novca potrošeno letos i mnogo je igrača došlo. Doveli smo neke fudbaler jer je bilo potrebno da se poboljša sastav – peti smo u Premijer ligi, ispali smo u dva kupa u polufinalima, to je naša realna pozicija trenutno. Naravno, ambicije su veće, zato gledamo napred, a to znači dovođenje novih igrača na leto“, zaključio je Rodžers.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.