Rodžer-Pit u Medison Skver Gardenu

Izvor: B92, 13.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rodžer-Pit u Medison Skver Gardenu



Rodžer Federer planira da nastavi rivalitet sa Pitom Samprasom u duelu koji će se odigrati u Medison Skver Gardenu u Njujorku, posle izuzetno uspešnih egzibicija koje su se održale u Aziji.

Svetski broj jedan je izjavio da je postao veoma dobar prijatelj sa Saprasom i da zbog toga želi da nastavi njihovo nadigravanje na terenu.

"Za mene je to veliko iskustvo i sjajan događaj. Sa Pitom sam se odlično proveo u Aziji. Išli smo u mesta koja nemaju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tako često priliku da uživaju u dobrom tenisu i to mi je veoma bitno", istakao je Federer koji je prošlog novembra odigrao tri duela sa Samprasom u Seulu, Kuala Lumpuru i Makau.

Federer je naglasio da će njihova egzibicija biti nastavljena u Njujorku u martu.

"Za mene je to ostvarenje sna da mogu da igram u Gardenu. Odavno se tamo nije igrao tenis, a Pit želi da se egzibicija nastavi u Sjedinjenim Državama. To je poslednji planirani meč, a posle njega ćemo videti šta ćemo dalje raditi", izjavio je Federer.

Tokom azijske turneje Švajcarac je slavio u Seulu i Kuala Lumpuru, pre nego što ga je Sampras iznenadio u Makau.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.