Izvor: B92, 13.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Robinson odlazi u Totenhem
Engleski fudbalski prvoligaš Totenhem dogovorio se da golmana reprezentacije Pola Robinsona plati Lids Junajtedu milion i po funti, a 24-godišnjak će preći u London ako mu klub zadovolji lične zahteve i ako prođe lekarske preglede.
Klub iz severnog Londona je saopštio da se nada da će se transfer obaviti sledeće nedelje, a Robinson računa na poziv selektora Eriksona za EURO 2004.
Robinson je prvi od nekoliko ključnih igrača koji će napustiti dugovima opterećeni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Lids posle ispadanja iz Premijer lige. On je bio blizu prelaska u Totenhem u januaru, kada je trebalo da bude plaćen dva miliona funti, ali je taj dogovor propao u poslednjem trenutku.
Totenhem je tražio i tinejdžera Lidsa Džejmsa Milnera, ali je on odbio da pređe na Vajt Hart Lejn.










