Robinjo negira optužbe

Izvor: B92, 28.Jan.2009, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Robinjo negira optužbe

Fudbaler Mančester sitija Brazilac Robinjo negirao je navode britanskih medija da je pre dve nedelje uhapšen zbog seksualnog napada na jednu ženu.

Britanski mediji naveli su da je Robinjo napao 18-godišnju devojku u noćnom klubu u Lidsu.

U izjavi objavljnom na igračevom zvaničnom sajtu negira se da je Brazilac učestvovao u kriminalnim radnjama i dodaje da će sa zadovoljstvom sarađivati sa policijom.

"Potvrđujemo da je Robinjo danas >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bio u policiji, na unapred zakazanom sastanku u sklopu kriminalne istrage. On snažno negira navode kojima se optužuje za neprikladno ponašanje i kriminal i spreman je na dalju saradnju sa policijom”, naveo je u izjavi portparol Brazilca Kris Natanijel.

Policija u zapadnom Jorkširu saopštila je da je muškarac uhapšen i pušten uz kauciju, ali je odbila da ga identifikuje.

Robinjo, čije puno ime je Robson de Souza, u septembru je došao u Mančester siti iz Real Madrida za 42.5 miliona evra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.