Izvor: Blic, 23.Mar.2012, 17:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Robinjo: Nisu me cenili u Real Madridu
Brazilski fudbaler Robinjo rekao je da ga čelnici španskog Reala iz Madrida nisu dovoljno cenili dok je igrao za taj klub.
"Imao sam neke divne trenutke u Realu, ali sam se na razočaravajući način oprostio od kluba. Madriđani su hteli da kupe nekog drugog i odjednom više nisu bili zainteresovani za mene”, rekao je Robinjo brazilskom portalu Band.
Robinjo je u Real došao 2005. godine i za "kraljevski klub” odigrao je 137 utakmica kada je 1. septembra >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << 2008. za 42 i po miliona evra prešao u engleski Mančester siti.
"Zaista mi je žao zbog načina na koji sam otišao iz Madrida, ali navijači ne shvate uvek šta se dešava u takvim slučajevima. Dogovor je na kraju propao i u klubu nisu bili srećni. Nisam osećao da me cene dovoljno i poželeo sam da odem”, zaključio je Robinjo.
Brazilac je prethodnih godinu i po dana član italijanskog Milana za koji je odigrao 77 utakmica i postigao 23 gola.
Povezane vesti: Robinjo: Voleo bih da dam gol Realu








