Roberson se vraća posle dvogodišnje pauze

Izvor: B92, 19.Apr.2020, 19:42

Roberson se vraća posle dvogodišnje pauze

Košarkaš Oklahoma Siti Tandera Andre Roberson spreman je da se vrati na parket posle više od dve godine pauze zbog povrede kolena.

Andre Roberson je u NBA ligu došao 2013. godine i igrao je samo za Oklahomu u NBA ligi.

On je 2017. godine bio izabran u drugu idealnu petorku defanzivnih igrača, a u januaru 2018. godine doživeo je povredu kolena i od tada nije igrao.

"Prošao sam period rehabilitacije i trenutno sam u takvom stadijumu da bih treba da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igram košarku. Naravno, pažljiv sam, slušam savete doktora i dok ne dobijem zvanično odobrenje neću igrati. Svestan sam da moram da budem strpljiv jer znam da me čeka svetlo na kraju tunela", rekao je Roberson.

NBA liga je zaustavljena od 11. marta kada je potrvđeno da je centar Jute Džez Rudi Gober pozitivan na koronavirus.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.