Izvor: B92, 06.Jan.2009, 12:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ričardson vozio pijan
Košarkaš Feniksa Džejson Ričardson mogao bi biti optužen za vožnju u pijanom stanju u plemenskoj zajednici američkih Indijanaca u široj okolini grada Feniksa.
Ričardsona je zaustavio policajac indijanske zajednice Solt River Pima-Marikopa u rano jutro 21. decembra, sudeći prema navodima podnesenim sudu. Ričardson je optužen za vožnju pod opijatima, a nivo alkohola u krvi bio mu je iznad 0,8. Optužen je i za prekršaj jer nije uspeo da vozi u jednoj traci.
Datum saslušanja nije odredjen.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






