Riberiju preti višenedeljno odsustvo

Izvor: Blic, 22.Sep.2010, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Riberiju preti višenedeljno odsustvo

Frank Riberi preživlajva sigurno najgoru godinu od kako se bavi fudbalom, a posle povrede u duelu protv Hofenhajma u utorak preti mu višenedeljno odustvo sa terena.

Francuski reprezentatiac je pola sata pre kraja meča koji je Bajern u 90. minutu dobio sa 2:1 povredio članak i sa suzama u očima napustio teren, dok su prve prognoze posle posete ambulanti loše po navijače prvaka Nemačke.

"Prve prognoze su jako loše, povreda je takvog karaktera da za sada izgleda >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da Riberiju sledi dugo odsustvo. Nije mu nimalo lako, pada u depresiju i situacija je krajnje dramatična pogotovo ako se imaju u vidu svi njegovi problemi tokom ove godine. Videćemo kako će se situacija dalje odvijati", poručili su u glas Karl Hajnc Rumenige i Kristijan Nerlinger.

Povreda iz prošle sezone i višemesečna pauza učinili su da Riberijev učinak u ekpi prođe nezapaženo u osvajanju duple krune, a nakon oporavka usledila je katastrofalna epizoda sa Francuskom na SP kao i slučaj sa maloletnom prostitutkom.

Rukovodstvo i stručni štab Bajerna se nadaju da bi u najboljem slučaju Riberi mogao da počne da trenira za tri do četiri nedelje.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.