Izvor: Sportske.net, 31.Jan.2019, 14:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rešenje rebusa - Kapiten Čelsija u Juventusu?
Anjeli jutros u centru u Kontinasi, teme sraman poraz u Bergamu i štoper poslednjeg dana prelaznog roka. Pojavilo se rešenje?
Izgleda da još nije gotovo, pisali smo, Juventus očajnički traži štopera, ima nekoliko opcija, ona najbolja Kristensen je nemoguća misija, Čelsi neće pustiti mladog Danca na pozajmicu.
Ali, Garija Kejhila hoće.
Naime, kapiten je van tima, mogao bi da pomogne iskustvom, ističe mu ugovor na leto, tražio ga je Fulam, ali je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << uslov Čelsija da plaćaju njegova primanja do kraja sezone.
Kejhil ima 33 godine, jasno da bi morao da se navikne, ali posle svih povreda koje ima Juve, potreban im je iskusan igrač do kraja.
Inače, njegova primanja su oko 7 miliona evra, pa bi Juventus za drugi deo sezone trebalo da mu isplati polovinu od toga.
O ostalim opcijama smo pisali jutros, Anjeli je inače pre treninga stigao u Kontinasu, tema je blamantni poraz i ispadanje iz kupa u Bergamu, ali i to da li treba dovoditi štopera poslednjeg dana prelaznog roka.






