Repezentacija Srbije veruje u pobedu

Izvor: Beta, 21.Mar.2011, 16:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Repezentacija Srbije veruje u pobedu

BEOGRAD, 21. marta 2011. (Beta) - Selektor Vladimir Petrović i reprezentativci Srbije složili su se u ponedeljak u oceni da i pored izostanka povredjenih fudbalera ekipa ima spremne zamene i da može do pobeda u kvalifikacionim duelima za plasman na Evropsko prvenstvo 2012. godine, protiv Severne Irske i Estonije.

Selektor Petrović rekao je da će Nikola Žigić uprkos bolovima koje oseća u preponama i primicaču u ponedeljak doći u Staru Pazovu gde je počelo okupljanje reprezentacije.

"Imali smo dosta neprijatnosti sa povredama nekih igrača, ali sreća što imamo kvalitetne zamene za njih. Dobro je i to što smo ostavili mogućnost da Nemanja Vidić i Zdravko Kuzmanović, ipak, zaigraju već u prvoj utakmici u petak protiv Severne Irske. Srećna okolnost je i to što Zoran Tošić danas ne igra utakmicu za moskovski CSKA, pa nema mogućnost da se povredi", rekao je Petrović novinarima u Staroj Pazovi.

Iz Fudbalskog saveza Srbije (FSS) saopštili su da se u nemačkom prvoligašu Štutgartu nadaju da Zdravko Kuzmanović nije ozbiljnije povredio koleno u nedelju u meču tog kluba sa Volfsburgom i da veruju da će se do kraja nedelje priključiti reprezentaciji.

Bez šanse da zaigra u petak protiv Severne Irske je kapiten Crvene zvezde Pavle Ninkov koji je istegao prednju ložu i lečiće se u klubu.

Reprezentacija Srbije u petak, 25. marta u 20.30 sati na stadionu Crvene zvezde igra sa Severnom Irskom, a četiri dana kasnije u Talinu sa Estonijom.

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.