Rendžers osvojio Treću diviziju

Izvor: B92, 31.Mar.2013, 02:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rendžers osvojio Treću diviziju

Fudbaleri Glazgov Rendžersa osvojili su titulu u škotskoj Trećoj diviziji, u koju su prebačeni zbog bankrotstva.

Rendžeri su igrali nerešeno 0:0 sa Montrozom u gostima, ali je drugoplasirani Kvins Park izgubio od Eldžina 1:0. Sada Rendžers ima 22 boda više i obezbedio je prvu poziciju.

"Veliko je olakšanje za igrače i stručni štab što su ispunili glavni cilj, ovo je nagrada za trud koji je uložen", piše na zvaničnom sajtu kluba.

Trofej šampiona biće uručen igračima Rendžersa četvrtog maja na meču poslednjeg kola sa Bervikom.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Prvi korak ka eliti je napravljen: Rendžers obezbedio plasman u treću ligu!

Izvor: Blic, 31.Mar.2013

Fudbaleri Glazgov Rendžersa od naredne sezone igraće u drugoj diviziji, trećem po rangu takmičenja u Škotskoj i tako su napravili prvi korak ka povratku u elitno društvo...Rendžersi su bankrotirali prošlog leta pa su morali da se presele u četvrtu ligu, a remijem sa Montrouzom bez golova obezbedili...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.