Ren preokrenuo Anže – minimalac Nice

Izvor: B92, 30.Apr.2023, 16:54

FUdbaleri Rena sa 4:2 pobedili su ekipu Anžea u utakmici 33. kola Lige 1.

Vođstvo poslednjeplasiranoj ekipi u Francuskoj je doveo Bantaleb u 19. minutu.

Samo šest minuta kasnije je Guiri izjednačio rezultat, a deset minuta posle je Ren stigao do prednosti posle autogola Huntuđija.

Goleadu u prvom poluvremenu je upotpunio Nian u 42. minutu, tako da je prvi deo igre završen sa 2:2.

Doku je u 54. minutu ponovo doveo Ren u vođstvo, a isti igrač >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u 84. minutu potvrdio pobedu svoje ekipe.

Ren je posle ovog trijumfa ostao na šestom mestu sa 56 bodova, dok je Anže poslednji sa svega 14 bodova i već je jasno da će od sledeće sezone igrati u drugoj ligi.

Klermon je pobedio Rems sa 1:0, a jedini pogodak je postigao Kjei u četvrtom minutu.

Nica je u gostima bila bolja od Troe sa 1:0. Pobednički gol je postigao Budaui u drugom minutu utakmice.