Remi u prvom meču 14. kola Superlige Srbije

Izvor: B92, 07.Okt.2022, 19:54

Fudbaleri Radnika i Novog Pazara odigrali su u Surdulici 1:1, u prvoj utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Domaćin je poveo golom Miloša Spasića u 13. minutu, a konačan rezultat postavio je Slobodan Rubežić u 33. minutu.

Gosti su od 59. minuta imali igrača manje jer je zbog drugog žutog kartona isključen Filip Jović.

Pazar je četvrti na tabeli sa 25 bodova, dok je Radnik na poslednjem, 16. mestu sa pet osvojenih bodova.

Novi Pazar u 15. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kolu dočekuje Vojvodinu, a Radnik gostuje Napretku.