Remi na otvaranju subotnjeg programa LaLige VIDEO

Izvor: B92, 28.Nov.2020, 17:28

Fudbaleri Elčea i Kadisa odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola španske Primere.

Elče je poveo u 38 minutu golom Lukasa Bojea, a isti igrač je u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu zaradio drugi žuti karton.

Kadis je igrača više na terenu iskoristio odmah na početku drugog poluvremena, pošto je u 55. minutu pogotkom Alvara izjednačio na 1:1.

Ekipa Kadisa je peta na tabeli španskog šampionata sa 15 bodova, dok je Elče sada osmi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa dva boda manje.

U narednom kolu, Elče gostuje Viljarealu, dok Kadiz dočekuje Barselonu.