Remi Torina i Viole u senci povrede Ilića

Izvor: B92, 02.Mar.2024, 23:49

Fudbaleri Torina i Fiorentine odigrali su nerešeno bez golova (0:0), u meču 27. kola italijanske Serije A.

Početak utakmice obeležila je povreda srpskog reprezentativca Ivana Ilića, koji je zamenjen već u devetom minutu.

Vanja Milinković-Savić je branio za Torino, dok je čitav meč na klupi domaćih proveo Uroš Kabić. Sa druge strane, za Violu celu utakmicu odigrao je Nikola Milenković.

Torino je postigao gol u 39. minutu, kada je pogodio Duvan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Sapata, međutim, VAR je poništio pogodak napadača "bikova".

Samjuele Riči je u nadoknadi prvog poluvremena isključen zbog prigovora i drugog žutog kartona, ali su domaći nekako sačuvali mrežu u nastavku.

Torino je 10. na tabeli sa 37 bodova, dok je Fiorentina sedma sa 42 poena.