Remi Sitija i Totenhema, VAR poništio gol Žezusa

Izvor: Beta, 17.Avg.2019, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester sitija i Totenhema odigrali su danas nerešeno 2:2, u derbi meču drugog kola Premijer lige.Oba tima nakon ovog meča imaju po četiri osvojena boda.Siti je poveo u 20. minutu golom Rahima Sterlinga, na asistenciju Kevina de Brujnea, ali je samo tri minuta kasnije izjednačenje Totenhemu doneo Erik Lamela.Nakon još jedne asistencije De Brujnea, Serhio Aguero je u 35. minutu doneo novu prednost Sitiju, da bi na na 2:2 izjednačio Lukas Moura u 56. minutu. Gabrijel Žezus je u 92. minutu treći put na utakmici doneo prednost Sitiju, ali je sudija Majkl Oliver poništio taj pogodak nakon konsultacija sa VAR tehnologijom pošto je Laport igrao rukom.Fudbaleri Sitija u narednom kolu gostuju Bornmutu, dok Totenhem dočekuje Njukasl.