Remi Sevilje i Valensije

Izvor: B92, 20.Jan.2022, 00:48

Fudbaleri Valensije i Sevilje odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 21. kola španske LaLige.

Sevilja je povela u sedmom minutu autogolom Muktara Dijakabija, a izjednačenje i bod Valensiji doneo je Gonsalu Gedeš u 44. minutu.

Ekipa Sevilje je druga na tabeli Primere sa 45 bodova, dok je Valensija sada deveta sa 29 osvojenih bodova.

Ranije istog dana, Selta je bila bolja od Osasune 2:0.

Domaći tim je poveo u 29. minutu pogotkom Uga Malja, a pobedu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je potvrdio Santi Mina devet minuta kasnije.

Selta je upisala sedmu pobedu od početka šampionata i trenutno je 12. na tabeli sa 26 bodova, odnosno ima bod više od Osasune koja je na poziciji ispod.