Remi Šefild junajteda i Evertona

Izvor: B92, 02.Sep.2023, 15:53

Fudbaleri Šefild junajteda i Evertona odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici četvrtog kola Premijer lige

.Gosti iz Liverpula poveli su preko Abdulaja Dukurea u 14. minutu, a rezultat je u 33. minutu izjednačio Kameron Arčer.

Šefild junajted je do vođstva došao u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Arčer je iz daljine šutirao i pogodio stativu, a lopta se odbila od leđa golmana Evertona Džordana Pikforda i završila u mreži.

Everton >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je do boda došao golom Arnoa Danžume u 55. minutu.

Oba tima su tako upisala prve bodove u novoj sezoni Premijer lige. U sledećem kolu Šefild junajted gostuje Totenhemu, dok Everton dočekuje Arsenal.