Izvor: B92, 30.Maj.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Remi Portugala i Švajcarske

Mlade fudbalske reprezentacije Portugala i Švajcarske igrale su večeras nerešeno, 2:2, u utakmici drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Posle tog rezultata, reprezentacija Švedske je siguran učesnik polufinala, pošto ima dve pobede, a ko će drugi ići iz Grupe B u dalje takmičenje znaće se nakon utakmica trećeg kola, u utorak, 2. juna.

Švajcarci su poveli u 57. minutu golom Fonlantena, a izjednačio je Martin iz penala u 66. minutu. Portugalci su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << došli u vođstvo preko Almeide u 81. minutu meča, da bi samo pet minuta kasnije rezultat ponovo bio izjednačen a strelac tog gola bio je Bajkal.

Grupa B:
Nemačka - Švedska 1:2 (0:0)
Švajcarska - Portugal 2:2 (0:0)

Tabela:
1. Švedska 2 2 0 0 5:2 6
2. Nemačka 2 1 0 1 3:3 3
3. Švajcarska 2 0 1 1 3:4 1
4. Portugal 2 0 1 1 3:5 1

U utorak, 1. juna nastavlja se takmičenje u Grupi A, gde će se u trećem, odlučujećem kolu sastati SCG - Belorusija i Hrvatska - Italija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.