Remi Levantea i Valjadolida

Izvor: B92, 22.Jan.2021, 23:56

Levante i Valjadolid podelili su bodove u prvom meču 20. kola španske LaLige.

Utakmicom u Valensiji između Levantea i Valjadolida je počelo 20. kolo šampionata Španije, a na njemu nije bilo pobednika.

Posle 90 odigranih minuta, na semaforu je stajalo 2:2.

Prvo poluvreme nije imalo mnogo toga da ponudi i u svlačionice se otišlo bez postignutog gola, 0:0.

U nastavku se malo više od 15 minuta čekalo na prvi gol, a u 62. minutu postigao ga >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Dani Gomes. Samo 11 minuta kasnije je stiglo izjednačenje preko Alkarasa.

Za potpuni preokret se u 78. minutu postarao Oskar Plano, da bi Marti u 83. minutu susreta postavio konačnih 2:2.