Remi Barselone i Reala u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja

Izvor: Beta, 07.Feb.2019, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone i Real Madrida odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja.Real je poveo u šestom minutu golom Lukasa Vaskesa, a četvorostruki uzastopni branilac trofeja izjednačio je u 57. minutu golom Malkoma.Real je imao prvu šansu na utakmici, kada je Toni Kros šutirao izvan kaznenog prostora, a golman domaćih Ter Štegen dobro odbranio.Posle toga Real je poveo. Vinisijus Žunior je prošao po levoj strani i dodao na drugu stranu do Karima Benzeme. Francuz je asistirao Vaskesu, koji je zatresao mrežu domaćih.Real je pretio iz brzih napada predvodjenih Vinisijusom, ali nije uspeo da napravi pravu šansu kako bi udvostručio prednost.Barselona je zatim pojačala napade, prvo je u 29. minutu Djerar Pike glavom poslao loptu preko gola, a Ivan Rakitić je u 33. minutu pogodio prečku, kada je glavom zahvatio loptu posle slobodnog udarca Malkoma.Malkom je učestvovao i u šansi u 36. minutu, kada je posle prodora dodao loptu do Luisa Suaresa, čiji je šut odbranio golman Reala Kejlor Navas.Drugi deo meča počeo je šansom Kutinja, koji je šutirao preko gola, a njegova ekipa izjednačila je u 57. minutu. Prvo je Suares pogodio stativu, lopta se zatim odbila do Malkoma kome nije bilo teško da je pošalje u ...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.