Izvor: Sportski Žurnal, 27.Sep.2013, 23:11

Remi Augzburga i Menhengladbaha

Augzburg je na domaćem terenu uspeo da izvuče bod protiv Borusije iz Menhengladbaha u prvom meču sedmog kola Bundes lige.
(FOTO: DW)
Andre Han je u 27. minutu doveo domaći tim u vođstvo, da bi šest minuta posle Nemac Maks Kruze izjednačio.
Tada je došao red na rezerviste. Hrvat Branimir Hrgota ušao je u igru u 68. minutu i u 72. je uspeo da preokrene rezultat na 2:1 u korist gostiju.
Arkadiuš Milik iz Poljske obradovao je domaće >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << navijače pogotkom u 88. minutu, čime je spasio Augzburg od poraza i doneo mu bod. Na teren je ušao u 76. minutu.
Za oba tima ovo je prvi remi u sezoni. Augzburg je pokvario dobar start sa tri vezane pobede, pošto je u prošlom kolu izgubio u gostima od Hanovera, a sada je remizirao. Na tabeli je prešao Majnc i Volfsburg, koji imaju utakmicu manje i sada je šesti. Menhengladbah je zadržao petu poziciju.

FC Augsburg – Borussia M'gladbach 2:2 (27.09… by Honex_Futball