Izvor: Sportski Žurnal, 23.Jan.2014, 14:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rekordno interesovanje za Beogradski maraton
Interesovanje za ovogodišnji 27. Beogradski maraton oborilo je sve rekorde, s obzirom da se do sada prijavilo preko 700 učesnika, saopštili su organizatori tradicionalne trke:
(FOTO: Beogradski maraton)
– Više od 300 inostranih učesnika u polumaratonu i maratonu iz 38 zemalja sveta prijavilo se do sada za Beogradski maraton.
Organizatori tradicionalne manifestacije naglasili su da će ove godine u Beogradskom maratonu trčati i ucesnici iz Brazila, Perua, Novog Zelanda, Australije, Islanda i Hong Konga.
Beogradski maraton će biti održan 27. aprila.
Nastavak na Sportski Žurnal...
NEZABELEŽENO INTERESOVANJE: Više od 700 takmičara se prijavilo za Beogradski maraton
Izvor: Dzungla.org, 23.Jan.2014
Među 700 prijavljenih nalazi se više od 300 stranih učesnika polumaratona i maratona iz 38 zemalja sveta OpširnijeKurir
Rekordno interesovanje za Beogradski maraton
Izvor: Dzungla.org, 23.Jan.2014
Interesovanje za ovogodišnji 27. Beogradski maraton oborilo je sve rekorde, s obzirom da se do sada prijavilo preko 700 učesnika.. OpširnijeBlic






