Izvor: B92, 01.Sep.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rejes na pozajmici u Realu
Centarfor Arsenala Hoze Antonio Rejes igraće ove sezone na pozajmici u Real Madridu. Uprave dva kluba postigle su sporazum o jednogodišnjoj pozajmici u poslednjim satima prelaznog roka, koji uključuje i prelazak brazilskog centarfora Žulija Baptiste u Arsenal. Dogovor ne isključuje mogućnost da Rejes trajno ostane u Realu.
Rejes je nedavno izjavio da ne želi više da igra u Engleskoj, uprkos produžetku ugovora do 2011. godine, prošle sezone. Rejes je istakao da će prihvatiti bilo koju ponudu iz Španije. Pored Reala, za Rejes su bili zainteresovani i gradski rival Atletiko, kao i Sevilja, za koju je Rejes nastupao pre prelaska u London, 2004. godine.








