Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Apr.2016, 16:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Regata Voda Vojvodine 24. juna
Osma regata Vode Vojvodine biće održana od 24. juna do 3. jula ove godine i obeležiće je plovidba bačkim kanalima i Dunavom, saopšteno je danas iz javnog vodoprivrednog preduzeća Vode Vojvodine. Zaljubljenici u plovidbu krstariće od Novog Sada, preko Bačkog Petrovca, Odžaka, Srpskog Miletića, Sombora, do Bezdana, odakle se vraćaju u Novi Sad.
Tokom deset dana, regata Vode Vojvodine preći će 300 kilometara plovnih puteva Vojvodine.
JVP Vode Vojvodine tradicionalno >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << organizuje rekreativnu regatu povodom 29. juna Medjunarodnog dana Dunava, u želji da promoviše plovne potencijale, plovidbu i nautički turizam.
Prijave za regatu počeće od 20. aprila, a zainteresovani mogu dobiti informacije na brojeve telefona 0214881409 ili 0214881539.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











