Rednap siguran oko Kanua

Izvor: B92, 23.Jul.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rednap siguran oko Kanua



Menadžer Portsmuta Hari Rednap veruje da će napadač Kanu potpisati novi ugovor sa klubom. Dvadesetdevetogodišnji igrač je za klub postigao 12 golova prošle sezone, i trenutno pregovara sa klubom oko produženja ugovora. Rednap je tom prilikom otkrio da je klub spremio ugovor koji bi Kanu trebalo da poptpiše: "Čelnici kluba su spremili novi ugovor, koji su predstavili Kanuu i njegovom agentu, i očekujemo da će sve biti potpisano do sledeće nedelje", izjavio je Rednap. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Nigerijac je prvobitno želeo novi ugovor na dve godine, ali je uprava kluba našla kompromis, nudeći mu novi jednogodišnji ugovor, uz mogućnost produžavanja ukoliko sledeće sezone odigra 20 utakmica.

Kanuovo mesto u timu je dovođeno u pitanje otkad su u klub stigli Dejvid Nudžent iz Prestona i Džon Utaka iz Rena, ali Rednap je izjavio kako ga i dalje želi u timu. Dodao je da Portsmut trenutno pokušava da dovede i Fredija Kanutea iz Sevilje, iako klub nije spreman da plati osam miliona funti, koliko Sevilja traži za njega.

"Imamo dosta napadača, ali dres sa brojem devet je još uvek slobodan. Videćemo ko će ga popuniti. Fredi je igrač kojeg smo pratili neko vreme, naročito pred kraj sezone. Zajedno smo bili u Vest Hemu, tako da se veoma dobro znamo. Ipak, nisam siguran da li ćemo uspeti da te pregovore završimo kako treba”, dodao je Rednap.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.