Izvor: S media, 05.Apr.2011, 13:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Red Bul ne želi Hamiltona
Šef Red Bula Kristijan Horner demantovao je priče o prelasku Luisa Hamiltona iz Meklarena u Red Bul.
Red Bul je nedavno produžio ugovor sa šampionom Sebastijanom Fetelom do 2014. godine, dok je Mark Veber angažovan do kraja ove sezone i još nisu počeli pregovore o obnavljanju ugovora.
Veber vozio sa slomljenim ramenom
F1: Fetel konačno krunisan
Hamiltonova devojka snimila album (VIDEO)
Fernando Alonso želeo >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << da sabotira Luisa Hamiltona
- Luis je neverovatno talentovan vozač, on i Meklaren imaju neku specijalnu vezu, dugo su zajedno. Ipak, ko zna? Nikad se ne zna šta nosi budućnost, mada, teško je predvideti kako bi se snašli Hamilton i Fetel u istom timu. Za sada je Fetel ono što mi hoćemo. Možda bi bilo kao u Meklarenu kada je bio Fernando Alonso - rekao je Kristijan Horner.









