Izvor: Telegraf.rs, 16.Feb.2017, 13:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Real se narugao Barseloni pre meča sa Napolijem (FOTO)
Posle debakla od PSŽ-a (4:0), fudbaleri Barselone nalaze se na stubu srama i već dva dana su predmet ismevanja.
Priliku da se naruga velikom rivalu nije propustio ni Real iz Madrida.
Madriđani su pre meča sa Napolijem na semaforu pustili sažetak meča sa Parka Prinčeva, a navijači Reala su slavili svaki put kada su Sveci matirali ter Štegena.
Real je na tom susretu savladao Napoli rezultatom 3:1, iako su gubili. Tek u drugom poluvremenu su zapečatili pobedu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << />
Real Madrid provoke Barcelona displays four goals by PSG on Santiago Bernabéu stadium screen before starting the match with Napoli pic.twitter.com/AzKBHpjdrp
— Tariq| *mcfc* (@tariq67315) February 16, 2017
(Telegraf.rs)










