Real s pola snage do pobede nad Hetafeom VIDEO

Izvor: B92, 13.Maj.2023, 22:56

Fudbaleri Reala slavili su pobedu protiv Hetafea od 1:0 (0:0) u susretu 34. kola La Lige.

Mislima, igrači kraljevskog kluba bili su na revanšu polufinala Lige šampiona sa Mančester sitijem, ali su ipak odradili posao i osvojili tri boda.

Karlo Ančeloti je propisno izmešao karte, odmorio neke igrače, pre svih Modrića, Vinisijusa i Krosa, držao ih je na klupi sve do drugog dela kada ih je uveo u igru.

Na povređene Benzemu i Rodriga nije mogao da računa, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kao i od ranije na Alabu, dok je Karvahal pauzirao zbog isključenja.

I nije to bio bog zna kakav meč, gosti iz predgrađa dugo su odolevali, ali je sve puklo u 70. minutu.

Posle šanse gostiju u 66. minutu kada je Kurtoa odbranio udarac Sančesa, četiri minuta kasnije pao je gol.

Marko Asensio je šutirao sa 20 metara, lopta je završila u donjem levom uglu gola Hetafea.

Mogao je Asensio i devet minuta kasnije do gola, ali se istakao golman David Soria.

Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović odigrali su svih 90 minuta u timu Hetafea.