Real odličan u Milanu, Vidal ratnički sa sudijom, jasno kako se završilo! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Nov.2020, 22:59

Ekipa Real Madrida daleko bolja od Intera, ali moguće da je načinjena nepravda.

Arturo Vidal je neko ko ne trpi nepravdu, ponekad i poraz.

Čileancu je preselo nakon što je pao u kaznenom prostoru, kontakta je bilo, sudija Tejlor je mogao da pokaže na belu tačku mirne duše, ali Vidal mu nije dao ni da pogleda VAR.

Umesto toga, prvo je dobio žuti karton zbog prigovora, a potom i crveni nakon odgurivanja sudije.

Pogledajte šta se dešavalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << OVDE.

Inače, Real Madrid vodi sa 1:0 golom Edena Azara u 7. minutu meča sa bele tačke.

U ostalim mečevima na poluvremenu samo dva gola, Bajern golom Levandovskog vodi sa 1:0 protiv Salcburga, dok Porto vodi na gostovanju Marseju.