Real ima trenera, i to do 2020. godine (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 13.Nov.2018, 12:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Real ima trenera, i to do 2020. godine (FOTO)

Vest preneli španski mediji.

Prvak Evrope Real Madrid ostaviće Santijaga Solarija kao trenera do 2020. godine, prenose brojni španski mediji. Solari je privremeno postavljen nakon otkaza Ðulenu Lopetegiju, ali je za kratko vreme opravdao poverenje pobedama nad Meliljom (4:0), Valjadolidom (2:0), Viktorijom iz Plzenja (5:0) i Seltom (4:2).

#RealMadrid set to appoint Santiago Solari as permanent Coach on 18-month contract until 2020 https://t.co/exr39gkXB3 pic.twitter.com/sBffAIKbaq
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
— footballespana (@footballespana_) November 13, 2018

Prema pravilima u Španiji privremeni trener sme samo dve nedelje da bude na klupi, pa je Real reagovao i dao 18-mesečni ugovor Argentincu. Solari je pet godina igrao za kraljevski klub, a onda je i kao trener radio u mlađim selekcijama i B timu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.