Real Madrid u gostima pobedio Barselonu

Izvor: Beta, 24.Okt.2021, 18:27

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas u gostima Barselonu sa 2:1, u desetom kolu španske La Lige.Strelac prvog gola za Real bio je David Alaba u 32. minutu. On je snažno šutirao iskosa sa ivice šesnaesterca i precizno pogodio suprotini ugao gola Barselone.Na 2:0 je povisio Lukas u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena, da bi konačan rezultat postavio Serhio Aguero tri minuta kasnije.Real je prvi sa 20 bodova, dok je Barselona sa 15 poena na osmom mestu.U narednom kolu, Real će dočekati Osasunu, dok će Barselona gostovati Rajo Valjekanu.