Izvor: RTS, 02.Mar.2021, 00:51

Real Madrid u finišu do boda protiv Sosijedada

Fudbaleri dva Reala, onog iz Madrida i onog iz San Sebastijana odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u poslednjem meču 25. kola španske La Lige.
Posle ne previše uzbudljivih prvih 45 minuta, drugi deo igre počeo je golom.

Postigao ga je Portu u 55. minutu na asistenciju Monreala i najavio iznenađenje i bodove za goste.
Međutim, igrači kraljevskog kluba se nisu predavali već su napadali gol rivala i to im se isplatilo u 89. minutu, kada >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je Vinisijus Žunior postigao gol za konačnih 1:1 uz asistenciju Lukasa.
Madriđani sada imaju 53 boda i sa Barselonom dele drugo mesto iza Atletika (koji ima pet bodova više i utakmicu manje), dok je Sosijedad na petoj poziciji sa 42.