Izvor: B92, 20.Dec.2018, 21:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rastu ambicije Podgoričana – Bel pred vratima Budućnosti
Budućnost bi trebalo da dovede novo pojačanje pred drugu polovinu sezone iz zagrebačke Cedevite, prenosi Sportando.
Novi košarkaš podgoričke Budućnosti biće Džejms Bel, američki igrač koji je sezonu počeo u Cedeviti.
Bel je prošle sezone igrao za Darušafaku, sa kojom je osvojio Evrokup, a prethodno je u Evropi nastupao za Hapoel Holon, Nansi i Vanoli Kremonu.
Dvadesetšestogodišnji Bel je u Cedeviti ove sezone prosečno beležio 15,2 poena, 3,4 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << skoka i 1,3 asistencije u ABA ligi, dok je u Evrokupu imao malo slabije brojke od 10,9 poena, 3,1 skoka i 1,4 asistencije.
Budućnost je dovela i dosadašnjeg centra Mega Bemaksa, gruzijskog košarkaša Gogu Bitadzea, dok je u srpski klub poslala talentovanog Crnogorca Zorana Nikolića.












