Izvor: Telegraf.rs, 27.Sep.2013, 11:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rastko Stojković sam platio da igra u Zvezdi!
Reprezentativac Srbije platio 2.460 evra, kako bi dobio sertifikat da može da zaigra za "crveno-bele", klub sa kojim je nekada osvajao duple krune
Povezane vesti
Ljubav prema klubu: Stojković hteo da igra za džabe u Zvezdi, pa platio sertifikat
Izvor: Blic, 27.Sep.2013
Bivši član rukometne reprezentacije Srbije Rastko Stojković je prvo iznenadio javnost i oduševio navijače Crvene zvezde povratkom u klub, a insistirao je i da igra bez plate. Sada je otišao korak dalje, pošto je umesto kluba izdvojio 2.460 evra za sertifikat, kako bi mogao da zaigra u crveno-belom...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











