Rastavac: Zalet za Soči

Izvor: Sportski Žurnal, 14.Jan.2011, 20:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rastavac: Zalet za Soči


Zimski kamp za najbolje omladinke i kadetkinje održava se na Dojranu, a trajaće do 19. januara.
Odazvalo se 50 igračica, treninzi se održavaju dva puta dnevno, u odličnim uslovima.
Omladinska selekcija plasirala se u drugi krug kvalifikacija, na turniru u Švedskoj, a rivali u Sočiju biće Rusija, Belgija i Finska. Naredno okupljanje omladinke >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << će imati sa A selekcijom, od 12. do 15. februara, kada će odigrati i međusobni duel.
Za danas je zakazan međusobni duel omladinki i kadetkinja, a u  duplom programu, 18. januara, odigraće utakmice sa vršnjakinjama Makedonije.
Okupili smo se da pojačanim radom izbrusimo igračice za najbolju selekciju Srbije. Cilj je da igru podignemo na viši nivo, da bismo se, u drugom krugu kvalifikacija, uključili u borbu za odlazak na Prvenstvo Evrope. Paralelno sa treninzima, radimo na teoretskom usavršavanju tehničko-taktičkih zahteva, kao i podizanju nivoa svesti o kulturi živenja, obrazovanja i zajedništva – istakao je selektor Milan Rastavac.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.