Rastanak u Šapcu...

Izvor: Sportske.net, 15.Dec.2020, 15:55

Rastanak u Šapcu...

Mačva ostala bez trenera.

Dragan Aničić više nije trener Mačve iz Šapca.

Nakon slabih rezultata ove sezone raskinut je ugovor sa ličnošću koja je ostavila dubok trag u Šapcu.

Aničić je bio čovek koji je uveo Mačvu u Super ligu Srbije, a pre godinu dana se vratio u klub kraj Save.

"Rastanak sa Aničićem ni u kom slučaju ne znači da nije reč o izuzetnom stručnjaku. Zajedno s njim uspelo nam je da se posle sedam godina plasiramo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u najviši rang i da u njemu opstanemo. Veliki broj objektivnih okolnosti uticao je da Dragan ne bude uspešan u drugom mandatu. Zaključili smo da je raskid ugovora najbolje rešenje. Aničiću želimo uspehe u daljoj karijeri, a pred nama su brojni poslovi na konsolidaciji kluba i što bržem izlasku iz krize. Do početka zimskih priprema pokušaćemo da nađemo rešenje na klupi", preneo je "Žurnal".

Dragoslav Kostić će predvoditi Mačvu u narednom meču protiv Zlatibora u Užicu, radi se o aktuelnom treneru omladinskog tima.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.