Raspucavanje u kneževini – Monako slomio Strazbur

Izvor: B92, 02.Apr.2023, 19:19

Raspucavanje u "kneževini" – Monako slomio Strazbur

Fudbaleri Monaka savladali su Strazbur rezultatom 4:3 (1:2) u najefikasnijoj utakmici 29. kola francuske Lige 1.

"Kneževi" su poveli u 19. minutu golom Vandersona, ali su preokret već do poluvremena doneli Motiba u 32. i Maripan autogolom u 41. minutu.

Ali, drugi deo meča protekao je u znaku Monaka koji je u razmaku od pet minuta došao do preokreta. Najpre je Ben Segir pogodio u 54. minutu, a zatim i Diop u 58. za 3:2.

Pobedu domaćeg tima potvrdio je Fofana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u 66. minutu, a Strazbur je u drugom minutu nadoknade došao do "utešnih" 4:3.

Monako je trenutno 4. na tabeli sa 57 osvojenih bodova, a Strazbur je na 16. poziciji sa 26 bodova.